Різдвяний концерт

Різдвяний концерт у Чопській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 імені Іштвана Сечені

09:45 21.12.2019

У ЗОШ №2 імені Іштвана Сечені відбулися урочистості, присвячені завершенню капітального ремонту даху

Сьогодні, 4 грудня, у Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів№2 імені Іштвана Сечені відбулися урочистості, присвячені завершенню капітального ремонту даху будівлі ЗОШ №2. На заході були присутні Чопський міський голова Валерій Самардак, консул Угорщини в Ужгороді Антонія Шоєр Ковачікне, секретар міської ради Михайло Чолавин, депутат Закарпатської обласної ради Йожеф Баторі, представники депутатського корпусу Чопської міської ради, начальник Управління освіти, культури, молоді і спорту Марія Лугова, священнослужитель римсько-католицької церкви отець Петер, представники реформаторської громади.

10:26 12.12.2019

"Молодіжна правнича платформа - впевнена позиція на юридичному полі"

11 грудня 2019 року учні 9 класу Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені долучилися до Інтернет-урооку у форматі веб-конференції "Молодіжна правнича платформа - впевнена позиція на юридичному полі", який був організований Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренко

10:02 11.12.2019