Загальнонаціональний урок пам'яті, приурочений до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру

Дата: 30.09.2021 16:04

29. вересня 2021 р. у Чопському ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. І. Сечені вчителька історії Лізак Рената провела для учнів 10 класу  загальнонаціональний урок пам'яті, приурочений до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру. Цього дня 1941 року після захоплення міста Києва німецькими військами, єврейське населення міста вивели до Бабиного Яру і вкоротили їм віку. Більше 33 тисяч чоловіків, жінок, дітей і людей похилого віку впали жертвами насилля.