Особливості організації освітнього процесу в умовах запровадження нового Державного стандарту

ДЕРЖАВНІ СТАНДАРТИ. НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Постанова КМУ від 21.02.2017 №87
“Про затвердження Державного стандарту початкової освіти“
(застосовується з 1 вересня 2018 р. для учнів, які навчаються за програмами дванадцятирічної повної загальної середньої освіти).

Постанова Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року№ 462
«Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти»

Постанова Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1392
«Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».

Концепція НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 №903-р
«Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Наказ Міністерства освіти і науки України від 23.03.2018 №283
«Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи».