Використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ
ЧОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЧОПСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2
ІМЕНІ ІШТВАНА СЕЧЕНІ

20 листопада 2018р.
м.Чоп

Про використання мобільних телефонів
під час навчально-виховного процесу

З метою якісного забезпечення організації навчально-виховного процесу, поліпшення організації режиму роботи Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені, захист цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу та сприяння підвищенню якості й ефективності одержування освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов навчального процесу

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити з грудня 2018 року використання мобільних телефонів у навчальному закладі всіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять, за виключенням, якщо мобільний телефон використовується з навчальною метою (робота з додатковою літературою, першоджерелами, тощо)
  2. Дозволити користуватися мобільним телефоном лише під час перерв.
  3. У разі порушення порядку користуватися мобільним телефоном на перший раз порушнику висловити попередження із записом у щоденник, вдруге – вилучити телефон та повернути лише батькам без права наступного користування.
  4. Адміністрація Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені не несе відповідальності за збереження мобільного телефона та його пошуки у разі зникнення. Відповідальність за збереження телефона лежить тільки на його власнику.
  5. Заступнику директора з виховної роботи Кочмар Г.Й. до 10.12.2018 року ознайомити учнів та педагогічних працівників школи  зі змістом даного наказу а також розмістити на сайті школи.
  6. Класним керівникам 1-11 класів
    1. До 10.12.2018 ознайомити учнів з правилами використання мобільного телефона у громадських місцях і навчальному закладі.
    2. До 15.12.2018 року ознайомити батьків зі змістом даного наказу.

7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з виховної роботи Кочмар Г.Й.

Директор школи                                                                                           В.В.Мага

ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ
під час навчально-виховного процесу

1. Під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів, а також під час перебування в шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку».
  2. Під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон не повинен знаходитися на робочому місці.
  3. Якщо ж ця заборона буде порушена, то вчитель має право вилучити телефон і повернути його батькам учня.
  4. Терміново зв’язатись з кимось по телефону можна тільки під час перерви.
  5. Не залишати без догляду мобільний телефон, навіть коли ненадовго залишаєте своє робоче місце.
  6. Відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація та педагогічний колектив НВК не несе.
  7. У випадку крадіжок мобільних телефонів дирекція та вчителі не вживають жодних заходів щодо їх пошуку.
  8. Заборонено фотографувати мобільним телефоном, робити звукові записи або ж знімати ним відео – як під час перерв, так і під час уроків, виховних годин.
  9. Не використовувати чужі мобільні телефони в своїх цілях та повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.

Завантажити документ