A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Чопська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №2 імені Іштвана Сечені Чопської міської ради

Список учнів 1 - 11 класів

1 – А

Класний керівник: Гурик О.Т.

1 – Б

Класний керівник: Панулич Б.Ф.

1

Адам Крістіан Крістіанович

1

Адам Ерік Робертович

2

Банячки Ержебет Олександрівна

2

Адам Жужанна Шандорівна

3

Балог Алекс Андрійович

3

Адам Ірина Гейзівна

4

Балог Беттіна Мартонівна

4

Адам Роланд Йожефович

5

Балог Вівіен Шандорівна

5

Антал Марк Шандорович

6

Балог Лорант Лорантович

6

Балла Сабріна Йожефівна

7

Беняк Ванесса Робертівна

7

Балог Анастасія Вікторівна

8

Беняк Давид Робертович

8

Балог Елізавета Йосипівна

9

Берецкі Віктор Золтанович

9

Батка Жолт Жолтович

10

Береш Каталін Аттілівна

10

Вишневська Христина Михайлівна

11

Бовней Евелін Олександрівна

11

Грунвалд Доріна Габоровна

12

Вароді Ізабела Юріївна

12

Гуляш Крістіна Шандорівна

13

Васинська Анна Русланівна

13

Клинець Андрій Золтанович

14

Галмі Вівіен Гейзівна

14

Кулчар Аттіла Аттілович

15

Горват Елізавета Володимирівна

15

Лешковська Віра Степанівна

16

Деметер Доріна Артурівна

16

Омельчук Каріна Віталіївна

17

Дьєрке Жолт-Домінік Жолтович

17

Понго Ріта Гейзівна

18

Крайник Балаж Томашович

18

Салантай Алекс Олексійович

19

Нодь Йосип Едгардович

19

Сурмай Магдалина Янівна

20

Фека Неллі Андріївна

20

Товт Людвиг Лайошович

21

Черепко Ліліана Федорівна

21

Удебкін Кирилл Денисович

22

Чурей Богдан Віталійович

22

Фаркаш Анастасія Володимирівна

23

Шандор Аміра Міклошівна

 

 

24

Яніцька Адель Андріївна

 

 

25

Яніцька Поліна Андріївна

 

 

 

2 – А

Класний керівник: Бімба Г.Е.

2 – Б

Класний керівник: Молнар Т.О.

1

Адам Лаура Олександрівна

1

Адам Аніта Золтанівна

2

Адам Роберт Робертович

2

Адам Ясмін Чобівна

3

Бадор Василь Васильович

3

Балог Берталон Йожефович

4

Балог Артем Олексійович

4

Баюс Гергель Габорович

5

Варга Олександра Олександрівна

5

Вароді Андрій Юрійович

6

Вегші Тібор Тіборович

6

Грунвалд Роберт Габорович

7

Гуляш Даніель Шандорович

7

Зізіч Анна Робертівна

8

Деметер Ніколас Павлович

8

Катона Давід Робертович

9

Ковач Доріна Аттілівна

9

Ковач Арон Тіборович

10

Лешко Анна-Вероніка Робертівна

10

Лізак Ізабелла Чабівна

11

Лешковський Роберт Степанович

11

Роман Альберт-Флоріан Альбертович

12

Молнар Естер Жолтівна

12

Романова Крістіна Геллертівна

13

Підвисоцький Даніель Віталійович

13

Салка Микола Миколайович

14

Ревицький Мартін Габорович

14

Салка Міранда Миколаївна

15

Решетін-Тунгусков Владіслав Сергійович

15

Товт Жофія Чабівна

16

Туба Балаж Балажович

16

Товт Томаш Тамашович

17

Федулова Емілія Олександрівна

17

Штефанець Мелінда Дмитрівна

18

Щербан Регіна Миколаївна

18

 

 

3 – А

Класний керівник: Іллар Е.З.

3 – Б

Класний керівник: Балог А.Г.

1

Баде Сільва Юліївна

1

Баюс Бенце Тіборович

2

Балог Аміна-Язмін Дьєрдівна

2

Балог Вікторія Вікторівна

3

Балог Беата Золтанівна

3

Балог Раймонд Володимирович

4

Боловецкі Дарина Адріанівна

4

Банячкі Янош  Олександрович

5

Вараді Даніел Олександрович

5

Бімба Алекс Йожефович

6

Варга Жасміна Федорівна

6

Гаджа Юлія Михайлівна

7

Гущин Сергій Сергійович

7

Гіді Емілія Шандорівна

8

Дьердь Олександр Федорович

8

Горват Андрій Андрійович

9

Ілийш Мартін Андрійович

9

Деметер Лейла Тіборівна

10

Кара Алекс Тіборович

10

Керекеш Ерік Едікович

11

Кмить Габор-Ласло Васильович

11

Кіш Габор Габорович

12

Куткін Імре Імрейович

12

Лакатош Аріана Граціела Василівна

13

Лашкоді Мате Чабович

13

Орбан Іштван Іштванович

14

Муржа Роберт Робертович

14

Пап Янош Йосипович

15

Пакторович Томаш Йожефович

15

Рошташ Бейло Йосипович

16

Папп Маріанна Євгенівна

16

Рошташ Йосиф Йосифович

17

Стец Даніела Роландівна

17

Самаі Алекс Олександрович

18

Фека Ліліанна Андріївна

18

Cалонтаі Мілан Жолтович

19

Цекус Рената Аттілівна

19

Шoмоді Мілан Рудольфович

20

Шолтес Максим Федорович

20

Шанко Мілан Олександрович

21

Шомоді Давід Габорович

21

Шнельцер Давід Васильович

 

4 – А

Класний керівник: Комоні С.В.

4 – Б

Класний керівник: Дзяпко Ж.В.

1

Адам Ангеліна Золтанівна

1

Адам Ванесса Йожефівна

2

Адам Дарина-Вікторія Крістіанівна

2

Бакура Крістіна Каролєвна

3

Балог Регіна Робертівна

3

Балог Еліза Каролівна

4

Берецкі Патрік Олександрович

4

Береш Анна Аттілівна

5

Берецкі Томаш Томашович

5

Богдан Юлія Золтанівна

6

Ваш Язмін-Жофія Томасівна

6

Варга Віраг-Каталін Іштванівна

7

Вегши Вівіен Дюлівна

7

Галмі Акім Володимирович

8

Вегші Фружина Ласлівна

8

Гоздог Давід Шандорович

9

Вечоринський Артур Русланович

9

Деметер Артур Артурович

10

Габор Каріна Чабівна

10

Данканич Домінік

11

Деметер Йосип Йосипович

11

Катаржин Юрій Юрійович

12

Дьєрке Софія Людвігівна

12

Керекеш Крістофер Едікович

13

Мадяр Анна Дьердівна

13

Лакатош Кароліна Антонівна

14

Пап Олівія Томашівна

14

Нодь Жасмін Едгардівна

15

Рошташ Ерік Золтанович

15

Пакторович Рамона Альбертівна

16

Слободян Ілля Олегович

16

Полончак Себастіан Золтанович

17

 

17

Путнокі Алекс Юрійович

18

 

18

Рошташ Дженіфер Золтанівна

19

 

19

Салка Ізабелла Аладарівна

20

 

20

Ярош Вероніка Лорантівна

 

5 – А

Класний керівник: Кун Ж.З.

5 – Б

Класний керівник: Кулчар А.Я.

1

Андраханова Вікторія Чабівна

1

Адам Регіна  Дерілла Юліївна

2

Балог Крістіан Шандорович

2

Бадор Домінік Васильович

3

Ботко Золтан Золтанович

3

Балог Даніел Йосипович

4

Герасименко Олександра Олександрівна

4

Балог Марія - Магдолна Андріївна

5

Гуляш Віктор Шандорович

5

Банячки Олександр Олександрович

6

Кадаш Даніел Ернестович

6

Варга Доріанна Олександрівна

7

Керекеш Камілла Калманівна

7

Батка Каміла Жолтівна

8

Козьма Томаш Степанович

8

Гадар Мілан Степанович

9

Кочмар Лаура Гергелівна

9

Гошко Доріна Володимирівна

10

Кун Вероніка-Анна Федорівна

10

Куткіна Бьянка Миколаївна

11

Львов Мілан-Флоріан Артурович

11

Легкий Марк Юрійович

12

Мартич Тимур Миколайович

12

Лефко Регіна Габорівна

13

Пакторович Меланія Барнівна

13

Пап Адріана Атілівна

14

Рошташ Віктор Йосипович

14

Папп Саболч Ласлович

15

Рошташ Матіас-Йосип Йосипович

15

Погоцкі Адріана Іштванівна

16

Рошташ Сільвія Аттілівна

16

Рошташ Роланд

17

Сарахман Лариса Владиславівна

17

Сотмарі Даніел Степанович

18

Урбан Мерседес Еріківна

18

Салко Віктор Вікторович

19

Шанко Алекс Чабович

19

Фаркаш Омар Олександрович

20

Щербан Ірина Миколаївна

20

Шима Ноемі Чабівна

 

6 – А

Класний керівник: Анкудінова Т.В.

6 – Б

Класний керівник: Лізак Р.З.

1

Адам Чаба Чабович

1

Адам Міранда Чобівна

2

Балаж Єва Миколаївна

2

Балинт Каріна Миколаївна

3

Балог Едіна Йосипівна

3

Батка Анастасія Йосифівна

4

Балог Ноемі Жолтівна

4

Беняк Сандра Робертівна

5

Бодак Бернадетт Адальбертівна

5

Берецкі Вікторія Золтанівна

6

Гога Олександр Олександрович

6

Берецкі Олександра Олександрівна

7

Гоздог Лайош Олександрович

7

Бодай Адріана Андріївна

8

Горват Дженіфер Василівна

8

Висоцька Кароліна-Вікторія Володимирівна

9

Кун Жужанна Федорівна

9

Дзяпко Ребека Андріївна

10

Надь Давид Габорович

10

Дьєрке Давид Жолтович

11

Оноді Адам Ласлович

11

Зан Аттіла Аттілович

12

Пакторович Йожеф Йожефович

12

Краєвий Олексій Андрійович

13

Сабо Йоханна Тіборівна

13

Молнар Шікі Лора

14

Саідов Роланд

14

Романова Клавдія Геллертівна

15

Сантаі Патрік Йосипович

15

Тарасова Анна Сергіївна

16

Туба Карл Балажович

16

Тонтей Жолт-Золтан Жолтович

17

Ур Анна-Марія Аттилівна

17

Тонтей Сінтія Жолтівна

18

 

18

Тонтей Вероніка Берталонівна

19

 

19

Федулов Акім Олександрович

20

 

20

Шнельцер Дженіфер Василівна

 

7 – А

Класний керівник: Кікеші О.Б.

7 – Б

Класний керівник: Комоні Л.Л.

1

Адам Олександр Олександрович

1

Адам Едіна Василівна

2

Бадо Гергель Робертович

2

Апшай Максим-Олександр Олександрович

3

Балла Густав Йожефович

3

Балог Юрій Іванович

4

Балог Біанка Іветт

4

Бімба Жомбор Йожефович

5

Вегши Вероніка Дюлівна

5

Гон Петра Тіборівна

6

Войтюк Ніколетта Іванівна

6

Гуляш Вероніка Шандорівна

7

Голмі Мерседес Золтанівна

7

Качур Дорина Аттилівна

8

Гегедеш Жанетт Вікторівна

8

Койса Ніколетта Андріївна

9

Горват Ноемі Юліївна

9

Кучеренко Ольга Олексіївна

10

Керекеш Федір Федорович

10

Молнар Левенте Рудольфович

11

Молнар Патриція Еріківна

11

Надь Шандор Шандорович

12

Олаг Беттіна Яношівна

12

Потрясаєва Олександра Віталіївна

13

Пушкаш Флора Вікторівна

13

Сабо Арсен Олексійович

14

Сідак Даніела Василівна

14

Сабо Таміла Олексіївна

15

Сідей Александр Олександрович

15

Товт Ребека Шара Чабівна

16

Сілваші Бригітта Адальбертівна

16

Тонте Рената Степанівна

17

Черепко Матвій Федорович

17

Яцкевіч Вікторія Андріївна

18

Штефанець Біанка Дмитрівна

18

Ілийш Маріанна Андріївна

19

Щербан Йолана Миколаївна

19

 

 

8

Класний керівник: Висоцька Е.В.

8 спеціальний

Класний керівник: Кертес Ю.Д.

1

Балог Марк Густавович

1

Балог Анна – Марія Адальбертівна

2

Балог Меланія Мартонівна

2

Котіш Борис Борисович

3

Балог Микола Миколайович

3

Пап Даніел Йосипович

4

Батько Адам Миронович

4

Рошташ Тімеа Аттілівна

5

Дашковська Олександра Анатоліївна

5

Туба Сільвія Балажівна

6

Дьєрке Ніколетта Людвігівна

6

 

7

Єрмолова Лілла Кристіанівна

7

 

8

Кертейс Діана Іванівна

8

 

9

Ковач Ніколета Петрівна

9

 

10

Маломка Габріелла Балінтівна

10

 

11

Мартич Морцелл-Микола Миколайович

11

 

12

Молнар Біанка Чабівна

12

 

13

Оноді Ноемі Ласлівна

13

 

14

Пап Елізавет Томашівна

14

 

15

Пакторович Даніель Йосипович

15

 

16

Салка Вів'єн Вікторівна

16

 

17

Слободян Жанетт Віталіївна

17

 

18

Ур Віктор Аттилович

18

 

19

Чонтош Адріана Степанівна

19

 

20

Шебек Олександра Аттілівна

20

 

 

9

Класний керівник: Фіньєш А.А.

1

Балог Глорія Каролівна

2

Бадо Ясмін Іштванівна

3

Балог Золтан Золтанович

4

Балог Мате Оскарович

5

Бегела Анетт Степанівна

6

Варга Маркос Яношович

7

Гарга Теодора Аттилівна

8

Гошко Крістіан Володимирович

9

Данканич Дора Віталівна

10

Деметер Даніелла – Долорес Ласлівна

11

Долинай Даніель – Федір Йосифович

12

Дроздова Олександра Юріївна

13

Дьердь Сільвія Русланівна

14

Каллаі Аманда Вікторівна

15

Кертес Томаш Яношович

16

Кіш Антонія Габорівна

17

Кіш Ласло – Флоріан Ласлович

18

Наці Юрій Йосипович

19

Олаг Маргарита Юріївна

20

Павловська Дарія Андріївна

21

Палко Бенце – Мате Йожефович

22

Папп Томаш Ласлович

23

Рошташ Нандор Аттілович

24

Салка Давід Аладарович

25

Санісло Гергель Аттілович

26

Сілва Мілан Степанович

 

10

Класний керівник: Пушкаш-Молнар Ю.К.

11

Класний керівник: Півсе Ф.Ф.

1

Адам Аманда Чабівна

1

Адам Мелінда Робертівна

2

Баде Девіла-Фанні Золтанівна

2

Баде Оксана Золтанівна

3

Балог Корнел Чабович

3

Баді Томас Йосипович

4

Вейконь Віктор Адалбертович

4

Балог Клавдія Мартонівна

5

Гете Аттіло Атилович

5

Батка Беата Жолтівна

6

Добош Олексанр Олександрович

6

Висоцький Віктор Вікторович

7

Дьеврі Ерік Федоровіч

7

Геребі Юлій Юлійович

8

Каменца Віктор Петровіч

8

Горват Ласло Ласлович

9

Матьї Віктор Чабавич

9

Гуляш Шандор Шандорович

10

Мезе Мате Олександрович

10

Ковбаса Алекс Олександрович

11

Мішкольці Вівіен Степанівна

11

Мучичка Йовжеф-Томаш Йосипович

12

Сабо Анетт Дюловна

12

Палко Ніколетт Чабіївна

13

Сабо Жофія Дюловна

13

Палко Аннабелла Атілівна

14

Салко Едера Юріївна

14

Роман Роланд Аттілович

15

Цекус Анна Аттілівна

15

Салка Браєн Едуардович

16

Шебек Мате Олександрович

16

Сані Давід Золтанович

17

Шивак Роберт Робертович

17

Чубар Василь Васильович

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора