НУШ у Чопській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім. І.Сечені

У Чопській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 імені Іштвана сечені стартувала програма “Нова українська школа”

Програма “Нової української школи” офіційно запрацювала у Чопській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 імені Іштвана сечені з 3 вересня. ЗЗСО ЗОШ №2 відчинили двері 48 першокласникам.

У рамках реалізації плану заходів із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” для успішного старту і подальшого впровадження нової освіти у нашому закладі загальної середньої освіти м. Чоп дві  перші класи забезпечено новими одномісними партами, частково дидактичним матеріалом, комп’ютерною технікою, шкільними дошками, ігровими наборами Six Bricks “Шість цеглинок”. Усе це спрямовано на розвиток дитини та мотивації її до навчання. У Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені облаштовано осередок відпочинку з килимками – конструкторами для сидіння та гри.

Освітній простір організовано таким чином, щоб учитель міг спостерігати за діяльністю дітей, а учні мали можливість безпечно переміщуватись і мати місце для зберігання особистих речей.

Наразі свою діяльність направлено на те, щоб повністю укомплектувати перші класи всім необхідним обладнанням (новими стінками, інтерактивними дошками, проекторами, дидактичним матеріалом), щоб школа мала змогу  давати дитині різні вміння, компетентні навички.

Школа — це великий ресурс для громади, тому вона має бути відкритою, аби батьки могли долучатися до її дій і проектів. А учень має відчувати себе повноцінним членом громади. Школа зараз стає рушієм і йтиме попереду суспільства. Тому змінюється підхід до організації навчання, ставлення вчителів до дітей, відносин між вчителями, управління школою.

Головне її завдання — вже не забезпечення знаннями, бо вони дуже мінливі в сучасному світі. Нове завдання школи — навчити дітей, як знання і навички втілювати в життя.

НОВА КОМП’ЮТЕРНА ТЕХНІКА ДЛЯ НУШ