Святковий захід до Дня народження Т.Г.Шевченка

Дата: 13.03.2020 19:39

Святковий захід до Дня народження Т.Г.Шевченка

11 березня 2020 року у Чопській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім. І.Сечені відбувся святковий захід до Дня народження Т.Г.Шевченка.

Свято почалось сценкою – зачином, розмови матері з сином про прийдешнє свято. Учні декламували вірші Т.Шевченка різних періодів його творчості, про красу української природи, про злагоду й любов до ближнього свого, що є заповідями Кобзаря своїм нащадкам. Вінцем сказаного пролунав «Заповіт» Т.Шевченка трьома мовами: українською, угорською та англійською. Все це супроводжувалося українськими народними піснями, одну з яких виконала учениця 7-Б класу Тарасова Анна, яку підготувала вчитель музичної школи Мельник Енике.

Виступ підготували вчителі української мови та літератури Данкович Л.В. та Шітев О.Б. У заході приймали участь учні 5, 8, 9, 10 класів.