“Тиждень безпеки дорожнього руху” “Тиждень правових знань”

Дата: 18.11.2021 10:21

“Тиждень безпеки дорожнього руху”

“Тиждень правових знань”

16 листопада 2021 року, у рамках проведення “Тижня правових знань” та “Тижня безпеки дорожнього руху” у Чопському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  № 2 імені  Ішвтана Сечені адміністрацією ЗЗСО організовано зустріч учнів 4, 5, 11 класів із начальником Служби у справах дітей Чопської міської ради Олександрою Дзюбою , старшим інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Ужгородського районного управління поліції старшим лейтенантом поліції Мар’яною Ляшенко та заступником директора з виховної роботи Гергелем Кочмаром.

“Тиждень правових знань” організований із метою  проведення профілактичної роботи щодо недопущення правопорушень серед неповнолітніх. Зустріч пройшла у формі лекції з елементами бесіди та дискусії з використанням технічних засобів. Учні виявилися добре обізнаними з питань правової та кримінальної  відповідальності неповнолітніх. Знайшлися питання для обговорення та дискусії, серед яких найчастіше звучала тема видів покарань, що призначаються неповнолітнім.

Разом із тим із 15 по 19 листопада 2021 року в ЗЗСО проходить “Тиждень безпеки дорожнього руху”, метою якого є залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, поліпшення роботи із запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Були проведені виховні години на тему:

Безпека на дорозі – безпека життя

Конкурс малюнків на тему: Правила дорожнього руху знай - життя та здоров´я зберігай

Проведення майстер-класу з надання до медичної допомоги постраждалим.