Відзначення Європейського дня захисту дітей сексуального насильства та сексуальної експлуатації та Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля»

Дата: 01.12.2020 08:02

«16 днів проти насилля»

В рамках Європейського дня захисту дітей сексуального насильства та сексуальної експлуатації та Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» у Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені Іштвана Сечені були проведені години психолога у 9-11  кл. спільно з заступником директора з виховної роботи Кочмар Г. Й. та практичним психологом школи Молнар Т.О.

Теми:

Скажемо насильству — НІ!

Булінг.

Домашнє насильство.

Насильство – чи є інший вихід.