1-Б клас

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (СВІТ ТВАРИН)

Діти навчилися розрізняти тварин за класами. Розширили уявлення про диких та свійських тварин, їх місце існування та харчування. Вчили піклуватися про інших, розуміти їхні почуття.

ДВАДЦЯТЬ СЬОМИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (СВІТ РОСЛИН)

Діти дізнавалися більше про живу і неживу природу, розширяли чому треба дбайливо ставитися  до флори і довкілля. На уроках учні ознайомилися з різноманітністю рослинного світу, розкрили взаємозв’язки між не живою природною і рослинами; між рослинами і людиною.

ДВАДЦЯТЬ ШОСТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (НАВІЩО ЇСТИ)

Це надзвичайно важлива мета, адже всі ми любимо їсти, щоб бути розумними, веселими і здоровими потрібно їсти корисну їжу.

ДВАДЦЯТЬ П'ЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ВЕСНА)

Як приходить весна? Як прокидаються рослини? Як пташки знаходять дорогу? Ми з першокласниками шукали ці відповіді. На кінець тижня учні вивчили назви весняних місяців; розпізнавали весняні квіти; деякі ознаки весни; зміни в живий та неживий природи; згадували про захист рослин та травин.

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ЧАС)

Цього тижня першачки навчилися керувати часом. Вивчили чому маємо бути пунктуальними, як зробити свій день вдалим.

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТІЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (МИ ДОСЛІДНИКИ)

Вчили спостерігати за об’єктами навколишнього світу, робили висновки та узагальнення за результатами власних спостережень. Навчали висловлювати свою думку і слухати інших.

ДВАДЦЯТЬ ДРУГИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ТРАНСПОРТИ)

Першачки дізналися багато цікаві інформації про різні види транспорту та поглибили важливі знання правил дорожнього руху.

ДВАДЦЯТЬ ПЕРШИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (МОЇ УЛЮБЛЕНІ КНИГИ)

• Двадцять перший тематичний тиждень присвячено ознайомленню першокласників із книгами та читання. Вивчили, навіщо нам потрібно читати книжки та яке значення має читання у нашому житті. Діти презентували свої улюблені книги. З своїми руками зробили книжкові закладки.

ДЕВ'ЯТНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (СВІТ ПРОФЕСІЙ)

• Закінчився тиждень «Світ професій». Діти із задоволенням переглянули презентацію «Професії наших батьків», відгадували загадки, розфарбовували розмальовки. Виготували чудесні наголовки. Дітям дуже подобалася гра.

ВІСІМНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (СВІТ ЗАХОПЛЕНЬ)

• Темою вісімнадцятого тижня є «Світ захоплень». Протягом цього тижня учні дізнавалися багато цікавих фактів про те, якими бувають захоплення, чому вони корисні, як, маючи захоплення досягнути успіху, та, можливо, знайдуть для себе чудове хобі.

СІМНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (МИ МАНДРІВНИКИ)

• Цього тижня з дітьми подорожували світом. Ми вивчили, які предмети знадобляться, коли ми ідемо на екскурсію у ліс, які сліди мають тварини у снігу. Розрізняли транспорти, вивчили які відомі будівлі є у світі. Зробили аплікацію з паперу.

ШІСТНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ПОДОРОЖ У ЧАСІ)

• Протягом тижня учні вивчили, як люди почали вимірювати час і які годинники бувають. Наприкінці тижня діти вивчили, навіщо потрібен календар, вивчили пісню про дні тижня. Діти порівнювали, якими вони були, якими стали.

П'ЯТНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ЗИМОВІ СВЯТА)

• Протягом тижня формували уявлення про зимові свята. Ознайомилися із новими словами, які характеризують зимові свята. Прикрасили з дітьми ялинку. Вивчили колядки, віршики і різдвяний танець. Ліпили з пластиліну ялинку з прикрасами. Робили математичні вправи з другом.

ЧОТИРНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ТАЄМНИЦІ КОСМОСУ)

• Протягом минулого тижня першокласники ознайомились таємницями космосу. Я розказала дітям, що навколо зірок обертаються планети, чому є день і ніч. Дітям було цікаво на уроках математики робити вправи з другом, розфарбували ракету і скафандр космонавта обчисливши математичні вирази. Ми зробили виставку про планети. Під час уроків мистецтва вивчили пісню про планет.

ТРИНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ЗИМА)

ДВАНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ПРИГОДИ КРАПЛИНКИ)

ОДИНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (МОДА)

ДЕСЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ТЕАТР)