1-А клас

ДВАДЦЯТЬ  ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ВЕСНА)

ДВАДЦЯТЬ  ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (МОЯ РОДИНА)

ДВАДЦЯТЬ ДРУГИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (СПОРТ)

ДЕВ'ЯТНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (МИ ДОСЛІДНИКИ)

ВІСІМНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (МИ МАНДРІВНИКИ)

Діти дізналися як люди можуть подорожувати і чому подорожують.Як можуть потрапити в сусіднє село, місто або на море.Розповідали про подорож своєї мрії. Подорожували в часі: в минуле і майбутнє. Дізналися з якими тваринами  могли би зустрітися в минулому,  як люди жили в той час, що змінилося з того часу.

СІМНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (СВІТ ЗАХОПЛЕНЬ)

ШІСТНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ПОДОРОЖ У ЧАСІ)

П'ЯТНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (РІЗДВО)

Цього тижня діти дізналися, що саме святкуємо на Різдво. Готували до  Різдва вірші, колядки, пісні і сценки. Діти готували подарунки своїм батькам із паперу і намистинок.  Після святкового виступу учні теж отримали подарунки.

ЧОТИРНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ЗИМОВІ СВЯТА)

Протягом тижня формували уявлення про зимові свята. Вивчили назви зимових свят, нові слова, які характеризують зимові свята. Готували віршики, колядки і сценарій на Різдво. Вирізували з паперу прикраси на ялинку. Прикрасили ялинку і клас, створили лепбук

ТРИНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ТАЄМНИЦІ КОСМОСУ)

Тиждень про Космос пройшов дуже цікаво. Вивчили нові слова характерні космосу. Діти розповідали про планети, сонце та зірки. Вивчили як Земля обертається навколо сонця. Подивилися фільм про космос. На завершенню діти складали з LEGO ракети та космонавта.

ДВАНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ЗИМА)

Протягом тижня формували уявлення про пори року. Вивчили ознаки зими. Ознайомилися із новими словами, які характеризують зиму, зимовими розвагами, та святами. Вчили вірш та пісню про Миколая. Малювали та вирізували сніжинки.

ОДИНАДЦЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (МОДА)

Тиждень пройшов дуже цікаво. Діти дізналися, що означає мода. Дізналися,  що існує мода для дівчат і хлопчиків і в чому вони відрізняються. Діти розповідали ,що одягаємо в різні пори року. В кінці тижня створили лепбук.

ДЕСЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ТЕАТР)

10 – й тематичний тиждень «Театр» пройшов дуже цікаво. Діти дізналися, що таке театр, що там працюють актори. Дорослі і діти. Дізналися в яких сюжетах грають дорослі, і в яких діти, чому актори одягають різні костюми, і чому в операх мають макіяж. На завершення діти інсценували казки «Колобок» та «Ріпка»

ДЕВ'ЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ІГРИ)

Дев'ятий тематичний тиждень „Гра” пройшов цікавою. Діти дізналися, навіщо їм гра. Вивчили різні ігри, які можна грати разом у класі, або на свіжому повітрі. Переглянули фільм про ігри, які грали наші бабусі та дідусі. Дізналися, чому головне участь у гри, а не перемога.

ВОСЬМИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ТЕХНІКА, ЯКА ДОПОМАГАЄ)

СЬОМИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (МИ ПІДПРИЄМЛИВІ)

ШОСТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (МОЯ БАТЬКІВЩИНА)

П'ЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (ОСІНЬ)